Masaj Yatakları

Masaj Yatakları

Gharieni markasına ait farklı özelliklere ve teknolojilere sahip en kaliteli ve en uygun fiyatlı masaj yatakları ürünlerim Cansu Kozmetik'te!

1998 yılında kurularak günümüze kadar emin adımlarla büyüyerek faaliyetlerine devam etmekte olan Cansu Kozmetik şirketimiz Türkiye'nin en iyi Kozmetik, Estetik ve Spa-Wellness alanında medikal ürünlerinin ithalat, satış, eğitim ve teknik servis hizmetleri sunmaktadır.

Masaj Yatakları

Gharieni markasına ait toplamda  stoğumuzda 19+ farklı masaj yatağı ürünümüz bulunmaktadır. Gharieni markası Estetik, Kozmetik ve Spa-Wellnes alanında uzun yıllar boyunca güvenle kullanabileceğiniz Dünya'nın en iyi masaj yatakları üreticisinden birisi olduğunuda bilmenizi isteriz.

Yeni bir işletme açmayı düşünüyor olabilirsiniz veya mevcut işletmenizdeki masaj yatakları ürünlerinizi değiştirmek istiyor olabilirsiniz. Unutmamalısınız ki bizler sizlere en iyi ürünleri en iyi fiyatlara sunmak için buradayız. Spa proje uygulamaları için de sizlere hizmet verebileceğimizi bilmenizi isteriz.

Masaj Yatakları - Ürünler

Aşağıda isimleri listelenmiş masaj yatakları ürün modellerini birbirinden ayıran değişik özellikleri vardır, ihtiyacınıza veya kullanım alanınıza bağlı olarak masaj yatakları hakkında daha detaylı bilgi edinebilmek için web sitemizin Spa & Welness kategorisi altında Gharieni masaj yatakları alanından inceleyebilirsiniz. İnceleyebileceğiniz ürünler;

-Gharieni MLR
-Gharieni Mo1 Square
-Gharieni MLW Space
-Gharieni MLK Physio
-Gharieni MLK
-Gharieni Ayuveda Seti
-Gharieni RLL Motorlu
-Gharieni Ellipse
-Gharieni MLX Quarz
-Gharieni MLX
-Gharieni MLW Amphibia Spawave
-Gharieni MLW Amphibia
-Gharieni MLW F2
-Gharieni MLW F1 Soft
-Gharieni Ayurveda Yatağı Isıtmalı
-Gharieni Gharieni MLW Square
-Gharieni MLW Classic
-Gharieni MLE Easy

olarak sıralanmıştır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Cansu Kozmetik ailesi Spa Welness sektöründe Türkiye'nin en köklü ithalat, satış, teknik servis ve eğitim hizmeti sunan şirketiyiz. +1000'in üzerinde mutlu müşterimiz ile her geçen gün büyüyor ve Spa Wellness sektörünü sizlere en iyi şekilde sunuyoruz.

Biz, sizlere ne kadar iyi hizmet sunup memnuniyetinizi en üst düzeyde tutmak istiyorsak eminiz ki sizlerde işletmelerinizi ziyaret eden müşterilerinize en iyi hizmeti sunmak için daima yenilikler ve gelişmeler içerisinde olduğunuzu biliyoruz ve tüm Spa Ekipmanları ihtiyaçlarınız için bizleri güvenle tercih edebileceğinize de inanıyoruz.

Spa Wellness dünyasının en sıkı takipçisiyiz. Süre gelen yenilikleri, teknolojileri ve ürünleri daima en yakından takip ederek siz değerli müşterilerimize masaj yatakları alanında son teknoloji ürünleri en iyi fiyat seçenekleriyle sunuyoruz.

Detaylı Bilgi ve İletişim : 02163843712 / 02165674911