Spa Malzemeleri

Spa Malzemeleri

Spa Malzemeleri İhtiyaçlarınızın En İyi Tedarikçisi: Cansu Kozmetik

Spa, kişilerin sağlıken ve ruhen rahatlamak için tercih ettiği bir tedavi şeklidir. Alanında uzman bireyler, profesyonel spa malzemeleri ve özel ekipman/gereksinimler ile uygulanan spa birçok tedaviyi içine almaktadır. Spa kimler tarafından uygulanır sorusuna şöyle cevap verebiliriz: Şifalı taşlar ve aromatik yağlar ile uzman kişiler tarafından uygulanmaktadır. Spa merkezleri yetkili yerlerden izin alınarak açılır. Spa merkezi için gerekli olan tüm ekipmanları firmamız Cansu Kozmetik tarafından tedarik edebilmeniz mümkündür, spa malzemeleri ve spa proje işlemleri için bizlerle iletişime geçerek yenilemek istediğiniz veya yeni açacağınız spa merkeziniz için bizlere danışabilir, ürün tedarik edebilirsiniz. Cansu Kozmetik firmamız tüm dünyada kullanılan ünlü markaların Türkiye temsilcisi olan bir firmadır. O yüzden alınan her ürün ve ekipman garanti kapsamındadır.

Spa Ekipmanları Nelerdir?

Spa malzemeleri, spa masaj yatakları, dinlenme yatakları, şifalı taşlar, aromalı yağlar gibi birçok spa malzemesi işletmenin kalitesini, tercih edilebilirliğini ve prestijini artıracak en büyük malzemeler arasındadır. Kaliteli hizmet ve hizmet sunumunda kullanacağınız kaliteli spa malzemeleri müşterileriniz tarafından daima tercih edileceğinizi ve birbaşkasına önerebileceğinizi etkileyen en büyük unsurlar arasında olduğunu unutmamalısınız.

Cansu Kozmetik olarak firmamızın satışa sunduğu spa yatakları hava yastığı teknolojisi kullanılarak üretilmiştir. Bel desteği olan ve yüksekliği otomatik olarak ayarlanabilir özelliktedir. Akıllı ısıtma sistemi ile kullanımı çok kolaydır. Farklı renk seçenekleri sunar. Tarafımızca satın almak istediğiniz ya da projelendirdiğiniz tüm ürün, malzeme ve ekipmanlarda siz değerli müşterilerimiz için kurulum ve nakliyatta en iyi şartları sunuyoruz.

 

Spa Ekipmanları Montajı Nasıl Yapılır?

Satışını yapmış olduğumuz her ürün için garanti belgesi düzenliyoruz. Spa salonu dekorasyonu istenildiği takdirde tarafımızca spa proje hizmeti verilmekte olup sizlerle iş birliği içerisinde en modern ve en yenilikçi bir işletme sunmak için daima gelişim içerisinde olduğumuzu bilmenizi isteriz. Spa salonları ve masaj salonları için alınan ekipmanlar ve kullanımları hakkında tüm müşterilerimize teknik destek sağlanır ve montaj işlemi için gerekli kolaylıkların tamamı firmamızca sağlanır. Tüm bu hizmetler ürünlerin marka ve garantili ürünler olmasından kaynaklanır. Salon ve merkez yetkilileri isterlerse personelin spa Ekipmanları eğitimi için bizlere başvuruda bulunabilirler. Aynı zamanda da teknik eğitim desteği sağlayan bir firma olduğumuzu da bilmenizi isteriz.

Ücretsiz kargo ve teknik ekip desteği için sitemizi ziyaret edebilir ve müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz. Spa malzemeleri garantili olup yaşanan herhangi bir olumsuzlukta firmamız elinden gelen desteği müşterilerine sunan bir firmadır. Alınan her türlü ekipman teslimat adresine hiç bir bedel alınmadan teslim edilir. Eğer ki müşteri teknik destek talep etmişse teslimat işleminden hemen sonra teknik destek sağlanır.