Spa Ekipmanları

Spa ekipmanları, kişilere sunmuş olduğu kaliteli hizmet neticesinde gün içerisindeki stresten kişilerin arınmasına destek olarak daha dingin bir yaşam sürmesine olanak sağlar. Cansu kozmetik  ekipmanı ile farklı bir rahatlama olanağı sağlayan spa ekipmanları sıklıkla tercih edilmesinden ve kullanılmasından dolayı birçok lokasyonda kullanılıyor. Özellikle otel gibi alanlarda birçok kişinin tercih ettiği spa, hafiflemenize yardımcı olur. Rutin alışkanlıklarınıza eklediğiniz takdirde vücudunuzdaki ağırlığın uzaklaştığını fark edebilirsiniz. Spa ekipmanları birçok malzemeyi ve ürünü içermesinden dolayı herkesin vücut tipine uygun olan çeşitli ürünler mevcuttur. Spa malzemeleri arasında en çok tercih edilen ve geçmişten bugüne iyi yönde değişimleri sayesinde spa hizmeti severler tarafından kabul gören masaj yatakları kişilere büyük etki sağlar. Sizler de hem bu etkilerden hem de günlük stresinizden arınarak daha dingin bir yaşam elde etmek isterseniz spa’yı yaşam rutininize ekleyebilirsiniz. 

Birbirinden Farklı Spa Malzemeleri Kullanıcı İle Buluşuyor

Spa’nın rahatlatıcı özelliği birçok kişi tarafından kabul edilmiştir. Bu nedenle daha iyi hizmet vermek amacı ile farklı özelliklere sahip spa malzemeleri kullanılıyor. En çok tercih edilen spa malzemeleri şu şekildedir;

Spa Yatağı

Spa denilince akla ilk gelen ürünler arasında yer alan spa yatağı birçok özelliği ile spa merkezlerinde yerini alıyor. Spa, loş ve ferah bir ortam olmasından dolayı spa yatağı da bu ortama uygun olarak tasarlanıyor. Özellikle yatağın kenar kısımlarında kullanılan ahşap detayları yatağa ayrı bir hava katmakla birlikte şık bir görünüm kazandırır. 


Isı Battaniyesi

Isı battaniyesi spa merkezlerinde en çok tercih edilen ve kullanıcılar için büyük fayda sağlayan bir üründür. Spa merkezlerinde uygulanan yosun terapisi ve çamur banyosu gibi işlemlerde daha iyi bir sonuç elde edilebilmesi için deriye nüfuz etmesi gerekir. Bu nedenle ısı battaniyesi uygulanan işlemlerin deriye nüfuz etmesine yardımcı olur. Aynı zamanda başta damar şişmesi gibi çeşitli hastalıkların tedavi süreçlerinde kullanılan ısı battaniyesi vücut için de uygulanması tavsiye edilen bir işlevdir. Isı battaniyesinde yer alan zamanlayıcı özelliği sayesinde belirli bir süre ısıdan faydalanabilirsiniz. Terapistin uygulama esnasında mutlaka başında beklemesi gereken bu ısı battaniyeleri her spa merkezinde mutlaka olması gerekir.

Spa Havlu Isıtıcı

Spa merkezlerinde spa malzemeleri arasında kişilere avantaj sağlayan bir diğer ürün ise havlu ısıtıcılardır. Havlu ısıtıcılar belirli bir ısıda sürekli olarak çalışan ürünlerdir. Son teknoloji malzemelerden tasarlanarak üretilen bu havlu ısıtıcıları kısa süre içerisinde, havlunun istenilen şekilde ısınmasına yardımcı olur. Spa için önemli olan ısı faktörü zamandan tasarruf etmeniz için mutlaka temin edilmesi gerekir.

Spa Etejerleri

Spa odaları her an kullanışlı bir yapıya sahip olması gerekir. Dağınık bir oda kötü bir görünüme neden olabilir. Aynı zamanda spa esnasında kullanılacak olan tüm ürünlerin tek bir noktada toparlanması prestij açısından da iyidir. Derin çekmeceye sahip şık bir görünümü olan küçük kabinler, Cansu kozmetik ürünlerinin yerleştirilmesi açısından kullanışlıdır. Tekerlekli yapısı olmasından dolayı istediğiniz tüm noktaya kolaylıkla taşıyabilmeniz mümkündür. Portatif bir boyutu olmasından dolayı her alana kolaylıkla sığabilen bir yapısı vardır.

Afüzyon Duş Seti

Kesintisiz akan su ile renkli led ışığı ortamın daha da aydınlanmasına yardımcı olur. Sağanak yağmur şeklinde vücuda etki eden afüzyon duş seti cilde detoks etkisi yaratarak hem sesi hem de dokunuşları rahatlamaya yardımcı olur. Yaklaşık olarak bir küvet dolusunda su harcanan bu bakım seti en çok tercih edilen spa malzemeleri arasında yer alıyor. 


Yorum Yazın